tim

Upoznajte nas

Mi smo tim s dugogodišnjim iskustvom u području psihologije, komunikologije te unaprjeđenja korisničkog iskustva u svim industrijama.
Početkom 2008. godine odlučili smo se posvetiti jednom cilju: Želimo promicati humano korisničko iskustvo i kontinuirani razvoj djelatnika!

misija

Dijeljenje znanja i iskustva u području komunikacije s korisnicima i unaprjeđenja procesa u digitalnom dobu naša je svakodnevica. Kroz praktične edukacije i savjetovanje, korištenjem najnaprednijih metodologija, zajedno s našim korisnicima pronalazimo konkretna rješenja, poštivajući njihovu individualnost i jedinstvenost, a sve u svrhu humanog korisničkog iskustva, bilo da se radi o internim ili krajnjim korisnicima. Našim poslovnim partnerima želimo osvijestiti da smo unutar organizacije jedni drugima korisnici. Užu specijalnost i posebno područje interesa predstavlja nam kvaliteta usluge pružena putem kontaktnih centara kao jedne od najvažnijih dodirnih točaka u korisnikovom putovanju.

Vrijednosti koje zastupamo u svakodnevnom radu:

Svi smo jedni drugima korisnici i želimo si međusobno pomagati

Poštujemo se i gradimo svoj integritet kao osobe i timovi

Poštujemo svakog pojedinca i podržavamo ga u individualnom i profesionalnom razvoju

Ljudi lakše prihvaćaju promjenu kada su uključeni u kreiranje procesa

Potičemo svijest o vlastitoj odgovornosti svake osobe

Razvoj je kontinuiran i stalan proces

Razumijevanje drugih je baza za igradnju kvalitetnih i održivih odnosa

tko smo

Tara Grbčić

Diplomirana novinarka, poslovna trenerica i savjetnica za kontaktne centre s višegodišnjim iskustvom u vođenju i educiranju prodajnih timova.

tara@radilica.hr
Nikola Kranjčević

Magistar edukacije govorništva, poslovni trener s iskustvom u radu s ljudima i razvoju poslovnih vještina.

nikola@radilica.hr
Marina Milić Kravar

Konzultantica za korisničko iskustvo s višegodišnjim iskustvom rada u telekomunikacijama, turizmu i zdravstvu.

marina@radilica.hr
Sara Oroz

Menadžerica uredskog poslovanja, ujedno i prva osoba s kojom ćete ostvariti kontakt kad nam se javite.

sara@radilica.hr
Damirka Pongračić

Savjetnica za kontaktne centre s dugogodišnjim iskustvom u radu s ljudima i na unaprjeđenju poslovnih procesa.

damirka@radilica.hr
Katarina Pranjić

Direktorica i konzultantica s višegodišnjim iskustvom rada u području upravljanja korisničkim iskustvom.

katarina@radilica.hr
Hrvoje Pranjić-Anušić

Psiholog s višegodišnjim iskustvom u razvoju osobnih potencijala zaposlenika.

hrvoje@radilica.hr
Petra Ravlić

Voditeljica tima za korisničko iskustvo s više od 10 godina iskustva u upravljanju proizvodima i projektima u vodećim kompanijama na području telekomunikacija, IT-a i proizvodnje elektroničkih uređaja.

petra@radilica.hr
Ivana Stojaković

Komunikologinja, trenerica poslovnih vještina s dugogodišnjim iskustvom razvoja djelatnika te uvođenja ili unaprjeđenja procesa edukacije i supervizije.

ivana@radilica.hr
Tea Tipurić Zavacki

Konzultantica za korisničko iskustvo, trenerica poslovnih vještina i inženjerka s višegodišnjim iskustvom rada u financijskom i ICT sektoru.

tea@radilica.hr

Ostanite u toku i razvijajte se s nama.

Samo bitno i bez spama.

blog

Tri stvari koje sam naučio o kontakt centrima

13 minuta čitanja